Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*
   
  Drużyna Parafialna RUSZCZA
  Wyniki II Turniej
 
II Turniej
"W sporcie zjednoczeni...Gramy dla Daniela 2018"
Orlik w Wadowie, 15 kwietnia 2018 r. (1600-2000)


Uczestnicy: BJM, Nazwa Robocza, Pobiednik, Straszne Niejadki

BJM skład: Kuba Michałkiewicz, Robert Pudłowski, Krzysztof Drozd, Michał Dudek, Łukasz Sokół, Mateusz Dobosz, Przemysław Gadula, Sebastian Perełkowicz
Nazwa Robocza skład: Mikołaj Lewicki, Piotr Miernik,  Konrad Hoerner de Roithberg, Juliusz Ryłko, Jakub Kwak, Maciej Kazimierczak, Filip Wojciechowski, Krzysztof Czuła, Paweł Topór
Pobiednik skład: Mariusz Czekaj, Mirosław Dudziak, Kuba Kopiejka, Patryk Kopiejka, Sławomir Barasz, Tomasz Urban, Szymon Lorenc, Łukasz Luty
Straszne Niejadki skład: Maciej Lis, Wiktor Kopański, Marcin Kopański, Paweł Dymek, Krzysztof Siwek, Kamil Cała, Kuba Sotwin, Karol Moryc, Damian Richter

Wynik poszczególnych spotkań:

1. Nazwa Robocza-Pobiednik 3-1 (K. Hoerner de Roithberg, K. Czuła, P. Topór- Sz. Lorenc)

2. Straszne Niejadki-BJM 0-6 (M. Dudek 2x, M. Dobosz 2x,  K. Drozd, S. Perełkowicz) - przy stanie 0-0 Straszne Niejadki nie wykorzystały rzutu karnego - Kuba Michałkiewicz (bramkarz BJM) obronił

3. Nazwa Robocza-Straszne Niejadki 2-3 (K. Hoerner de Roithberg, J. Kwak-W. Kopański, P. Dymek, K. Cała)

4. Pobiednik-BJM 1-9 (P. Kopiejka-M. Dudek 4x, K. Drozd 2x, R. Pudłowski, M. Dobosz, Ł. Sokół)

5. Nazwa Robocza-BJM 1-6 (M. Kazimierczak-M. Dudek 2x, M. Dobosz 2x, K. Drozd, R. Pudłowski)

6. Pobiednik-Straszne Niejadki 2-5 (Sz. Lorenc, P. Kopiejka-W. Kopański 2x, D. Richter 2x, K. Siwek)

Tabela II Turniej

1. BJM

2. Straszne Niejadki

3. Nazwa Robocza

4. Pobiednik

Strzelec Turnieju: Michał Dudek (BJM)
Zawodnik Turnieju: Krzysztof Drozd (BJM)
Bramkarz turnieju: Maciej Lis (Straszne Niejadki)

Mecze rozgrywane w ramach Turnieju „W sporcie zjednoczeni …Gramy dla Daniela 2018”, 15 kwietnia 2018 r. Grano na Orliku w Wadowie, 6 zawodników w polu + bramkarz; 2x15 minut. Turniej (II) sędziowali:   oraz Michał Łochański (głównie) oraz Krzysztof Sendor i Tomasz Urban.


Puchary i nagrody wręczał  ks. Szymon Bryniarski.

 
  Stronę odwiedziło już 89517 odwiedzający (248165 wejścia) osób Copyright : Administratorzy www.ruszczalp.pl.tl  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*