Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*

Mecz nad "Bobrowym Rozlewiskiem"

Ruszcza-Kalinex
0-2 (0-1)
Ruszcza skład: K. Gołyźniak-R. Gruchała, P. Miernik, D. Mendalski, K. Moryc, K. Waśniowski, S. Zięba, S. Rafałowski, P. Kępa, W. Madej, J. Szostek, M. Ciastoń, K. Sendor

Na zaproszenie zaprzyjaźnionej drużyny Kalinexu (która świętuje w tym roku 15-lecie istnienia), ekipa Ruszczy udała się na wyjazdowy mecz do... Zabierzowa Bocheńskiego. Na boisku klubu Dąb Zabierzów Bocheński, w ciekawym anturażu, pomiędzy lasami, a kąpieliskiem "Bobrowe rozlewisko", przy pięknej słonecznej pogodzie obie drużyny stworzyły niezłe widowisko.
Początek meczu zdecydowanie dla Ruszczy. Kilka dogodnych sytuacji nie zamieniliśmy jednak na gola, co w końcówce pierwszej połowy się zemściło i to Kalinowe po szybkiej kontrze prowadziło 1-0.W drugiej połowie optycznie lepiej wyglądali rywale. Ruszcza próbowała odrobić straty, niestety akcje w wielu przypadkach rozbijamy się o dobrze ustawioną defensywę Kalinexu. Rywale nastawieni na kontry, mieli ten aspekt dobrze wypracowany, przez co piłka szybko przemieszczała się pod nasze pole karne. W drugiej połowie padła jednak tylko jedna (dość przypadkowa) bramka i mecz zakończył się wynikiem 0-2.
Pięknie dziękujemy kolegą z Kalinexu za zaproszenie i życzymy kolejnych wielu lat istnienia, i osiągania wielu sukcesów. Dziękuję także swoim zawodnikom za przybycie. Na mecz stawiły się różne "buźki", i te mniej widziane i "świeżynki". Myślę, że było to dla wszystkich ciekawe doświadczenie ze względów sportowych, a także z uwagi na miejsce rozgrywania meczu.
Ze względu na pewne braki kadrowe naszych rywali graliśmy na zmniejszonym boisku - bramki na "szesnastkach". Graliśmy 9x9; 2x 30 minut.

05.03.2017
Niedzielny sparing z Kalinexem

Ruszcza-Kalinex 3-7(8)

Gole dla Ruszczy: K. Moryc, M. Łochański, P. Miernik

Ruszcza skład: J. Sobas - K. Sendor, K. Moryc, P. Miernik, Sz. Lorenc, G. Biscu, P. Matuszczyk, M. Łochański, Ł. Małecki

Dawno nie graliśmy sparingu na naszym Orliku w Wadowie, ale przyszedł ten czas. Termin meczu też jakby nie nasz, bo zagraliśmy w niedzielę. Nie przeszkodziło to rozegrać przyjemną gierkę.
Meczyk wypadł nieźle, mając oczywiście na uwadze klasę naszych rywali. Kalinex pokazał w tym meczu, swoją dobrą dyspozycję i od początku do końca prowadził. Jak na pierwsze spotkanie na Orliku w tym roku, to nasza gra chwilami też wyglądała dobrze. W podobnych meczach potrzeba będzie może więcej spokoju w rozegraniu i ogólnie zgrania. Powyższe przyjdzie z czasem...

[Orlik Wadów; 7x7; 90 minut gry bez przerwy]

Stronę odwiedziło już 143873 odwiedzający (410489 wejścia) osób Copyright : Administratorzy www.ruszczalp.pl.tl

Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza* Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?