Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*

Na zakończenie sezonu 2009 - remis w Łuczanowicach

DP Ruszcza - Iskra Łuczanowice 5-5 (3-3)

Bramki: G. Kolasa 3x, M. Kowal, R. Gruchała
Ruszcza skład: K. Sendor-M. Frankiewicz, W. Madej, R. Madej, G. Kwiatkowski, G. Kolasa, R. Gruchała, K. Grabiec, M. Kowal, G. Broś, P. Bętkowski

Niewiele razy w tym roku mieliśmy okazje spotykać się w meczach sparingowych. Może dlatego nasza gra w ostatnim czasie była daleka od tego co potrafimy grać.
Jak zawsze boisko w Łuczanowicach to ciężki teren- ze względu na dobrą grę gospodarzy, a dzisiaj również przez boisko (śliskie i grząskie). Zaczęło się od prowadzenia miejscowych 2-0. Nasza drużyna zareagowała jednak pozytywnie i w krótkim odtępie czasu było 2-2, a pierwsza połowa po kolejnych trafieniach obu zaspołów skończyła się wynikiem 3-3.
Druga połowa również na remis. Obie drużyny strzeliły po dwie bramki i skończyło się chyba sprawiedliwym remisem. Zwłaszcza po przerwie były trochę za "ambitnie" z obu stron i pojawiła się niepotrzebnie nerwówka. Nie pamietam dokładnie wszystkich sytuacji dlatego podziekuje tylko strzelcom bramek, tzn. Grześkowi Kolasie (strzelił w sumie 3 gole!), Mietkowi Kowalowi i Rafałowi Gruchale.
Chyba szykuje sie nam nowy bramkarz; w drugiej połowie dobrze bronił Radek Madej . Dziękuję wszystkim za obecność, a zwławszcza Krzyśkowi Grabcowi, który pracuje obecnie na Śląsku ale dał  radę przybyć. Obyśmy się spotkali w podobnym gronie w przyszłym roku.

19 kwietnia 2009 r.

Lekcja od doświadczonych

DP Ruszcza-Łuczanowice 4-7

Gole dla Ruszczy: D. Bąk 2x, Ł. Grelowski, K. Ślęzak
Ruszcza skład: W. Grzywiński - A. Nowak, K. Grabiec, G. Broś, D. Bąk, Ł. Grelowski, K. Sendor, M. Belski, K. Pląder, M. Ciastoń, M. Frankiewicz, R. Madej, G. Kapcia, K. Ślęzak, P. Rafałowski, P. Mucha

W niedzielne popołudnie na boisku w Łuczanowicach nasza Drużyna zmieżyła się z Reprezentacją Łuczanowic. Sporo się zawodników stawiło na to spotkanie, dopuściłem do gry również kilku młodzieżowców.
Mecz zagrany na luzie, początkowo prowadziliśmy 2-0 ale z upływem minut Łuczanowice zyskiwały przewagę i doprowadziły do remisu. Później dość długo wynik oscylował wokół remisu. Jednak po kilku naszych zagapieniach nasi rywale zdołali oskoczyć na 3 bramki i zasłużenie prowadzić i wygrać. W końcówce mogliśmy zmniejszyć rozmiary porażki ale brakło skuteczności. Szkoda bo było kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola.
Łuczanowice zagrały mądrze i skutecznie (choć mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji), nam zabrakło trochę cwaniacwa boiskowego i właśnie skuteczności. Ale bez załamki będą organizowane jeszcze różne mecze sparingowe to jeszcz
e sobie pogramy... i oczywiście Liga
Mecz rozegrany na boisku w Łuczanowicach.

15 marca 2009 r.

Pierwszy sparing w 2009 roku

Ruszcza - Grębałowianka jun. 12-10
Gole dla Ruszczy: M. Kowal 4x, G. Kawula 3x, D. Bąk 2x, W. Grzywiński 2x, K. Sendor
Ruszcza skład: W. Kapała - W. Sendor, W. Grzywiński, K. Grabiec, P. Rafałowski, D. Bąk, G. Kawula, R. Madej, M. Kowal, K. Sendor
Graliśmy 2x45 minut

W pierwszym sparingu rozgrywanym w 2009 r. nasza drużyna zagrała z juniorami starszymi Grębałowianki Kraków. Wynik 12-10 (o ile nie było błędu w liczeniu) wskazuje, że kontrolowaliśmy mecz od początku do końca. Cała nasza ekipa zagrała dobrze (idywidualne pochwały były po meczu   ) i co najważniejsze skutecznie. W pewnym momencie dzięki skutecznym akcja odskoczyliśmy od rywali na kilka goli co pozwoliło nam w dalszej części meczu zagrać spokojniej i w odpowienich momentach punktować rywali.
Mecz rozegrany na sztucznym boisku w Grębałowie.

Zapomniałem powiedzieć na sparingu, że jak się spodoba możemy mieć taki herb-logo.

Stronę odwiedziło już 144861 odwiedzający (413375 wejścia) osób Copyright : Administratorzy www.ruszczalp.pl.tl

Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza* Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?