Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*
   
  Drużyna Parafialna RUSZCZA
  Rozgrywki ligowe 2010
 
Terminarz rozgrywek NLP 2010

Do rozgrywek o Mistrzostwo Nowohuckiej Ligi Parafialnej 2010 zgłosiło się 8 zespołów: Ruszcza, Bulwarowa MBP, Wzgórza Krzesławickie, Teatralne NSPJ, Arka Pana, Kalinowe (Kalinex), Grom, PZU.

Mecze rozgrywane będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią KS Hutnik.

Tabela będzie uaktualniana po całej rozegranej kolejce.

Snajperzy 2010:

R. Gruchała 5
M. Kowal 4
G. Kawula 4
K. Grabiec 4
D. Bąk 3
P. Rafałowski 3
S. Sprynca 2
W. Grzywiński 2
M. Frankiewicz 1





Tabela 2010
(końcowa)

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Kalinowe
14 36 12 0 1 56 - 13 +43
2.
Teatralne
14 32 10 2 1 48 - 23 +25
3.
Arka
14 27 8 3 3 40 - 19 +21
4.
Bulwarowa
14 22 7 1 6 36 - 33 +3
5.
RUSZCZA
14 17 5 2 7 35 - 31 +4
6.
PZU
14 14 4 2 8 33 - 50 -17
7.
Wzgórza
14 11 3 2 9 19 - 49 -30
8.
Grom
14 0 0 0 14 9 - 64 -55
I Runda

1kolejka


06.04 godz. 17-30 Teatralne NSPJ - Wzgórza Krzesławickie 2-2
07.04  godz. 17-30 Arka Pana - Grom 7-0
08.04 godz. 17-30 Ruszcza - Kalinowe  4-8 (2-4)
09.04 godz. 17-30 Bulwarowa MBP - PZU 7-1

2 kolejka (kolejka odowołana - żałoba narodowa po katastrofie w Smoleńsku)

(13.04 godz. 17-30) 01.09 Bulwarowa - Grom
(14.04 godz. 17-30) 03.09 Wzgórza -Kalinowe
(15.04 godz. 17-30)  02.09 Ruszcza- PZU (czwartek)
(16.04 godz. 17-30) 29.06 Teatralne - Arka 2-2

3 kolejka

19.04 godz. 18-00 Teatralne - Kalinowe 0-7
20.04 godz. 18-00 Bulwarowa - Arka 2-2
21.04 godz. 18-00 PZU - Grom 7-1
22.04 godz. 18-00 Ruszcza - Wzgórza 1-1 (0-0)

4 kolejka

27.04 godz. 18-00 Bulwarowa - Teatralne 0-5
28.04 godz. 18-00 Arka -Kalinowe 0-1
29-04 godz 18-00 Ruszcza - Grom  12-1 (2-0)
30.04 godz. 18-00 PZU - Wzgórza 2-4


5 kolejka

04.05 godz. 18-00 Ruszcza-Arka 1-4 (1-0)
05.05 godz. 18-00 Kalinowe-Bulwarowa przełożony
06.05 godz. 18-00 Teatralne-PZU 8-2
07.05 godz. 18-00 Grom-Wzgórza 2-3

6 kolejka

11.05 godz. 18-00 PZU-Kalinowe 1-10 (08.06.2010)
12.05 godz. 18-00 Ruszcza-Bulwarowa 3-0 (1-0)
13.05 godz. 18-00 Wzgórza-Arka 2-4
14.05 godz. 18-00 Teatralne-Grom 5-3

7 kolejka (cała kolejka odwołana z powodu ulewnych opadów deszczu)

17.05 godz. 18-00 Wzgórza-Bulwarowa
18.05 godz. 18-00 Ruszcza-Teatralne
19.05 godz. 18-00 Arka-PZU
20.05 godz. 18-00 Grom-Kalinowe


2 kolejka (zaległa kolejka) - kolejka odwołana- zalane boiska Hutnika

24.05 godz. 18-00 Teatralne - Arka
25.05 godz. 18-00 Bulwarowa - Grom
26.05 godz. 18-00  Ruszcza- PZU (środa)
27.05 godz. 18-00 Wzgórza -Kalinowe


7 kolejka (zaległa)

(31.05) 09.09 Kalinowe-Grom -(odwołany)
(01.06) 28.06 Wzgórza-Bulwarowa -(odwołany) 0-9
(02.06) 1.09 Arka-PZU -(odwołany)
07.06 Ruszcza-Teatralne 1-3 (1-1)

8 kolejka

09.06 Grom-Arka
10.06 Wzgórza-Teatralne 1-7
11.06 Ruszcza-Kalinowe  0-5 (0-2)
14.06 Bulwarowa-PZU 2-1

9 kolejka

15.06 Arka-Teatralne 0-3
16.06 Kalinowe -Wzgórza 4-1
17.06 Grom-Bulwarowa 2-6
18.06 Ruszcza-PZU 1-2 (0-1)

10 kolejka

21.06 Kalinowe-Teatralne 4-3 (wynik zweryfikowany na obustronny walkower)
22.06 Arka-Bulwarowa 1-3
23.06 PZU-Grom 3-0
24.06 Ruszcza-Wzgórza 3-0 walkower

Brak boiska mecze po wakacjach odwołane
11 kolejka
29.06 Ruszcza-Grom 3-0 walkower

06.09 Kalinowe-Arka
07.09 Teatralne-Bulwarowa
08.09 PZU-Wzgórza


12 kolejka
13.09 (poniedziałek) Ruszcza-Arka
14.09 Bulwarowa-Kalinowe
15.09 PZU-Teatralne
16.09 Wzgórza-Grom


Po problemach z boiskiem liga wróciła na Suche Stawy- mecze rozgrywane przy sztucznym świetle. Drużyna Gromu wycofała się z rozgrywek po wakacjach (mecze zweryfikowane na 3-0).

4.09 (PIĄTEK) 19:30 MBP-WZGÓRZA (14 KOLEJKA) przenisiony na inny termin

24.09 (PIĄTEK) 20:45 RUSZCZA-NSPJ (14 KOLEJKA) 0-1 (0-0)

27.09 (PONIEDZIAŁEK) 19:30 PZU-ARKA (14 KOLEJKA)  2-3

27.09 (PONIEDZIAŁEK) 20:45 WZGÓRZA-KALINEX (2 KOLEJKA) 1-2

28.09 (WTOREK) 20:00 MBP-RUSZCZA (13 KOLEJKA)  0-3 (0-0)

01.10 (PIĄTEK) 19:30 MBP-KALINEX (5 KOLEJKA) 0-7

01.10 (PIĄTEK) 20:45 ARKA-WZGÓRZA (13 KOLEJKA) 5-0

Poniedziałek  4.10.2010  godz. 19:30    Ruszcza-Arka (12 kolejka) 0-3 (0-1)

Wtorek            5.10.2010  godz. 19:30    MBP-Wzgórza (14 kolejka) 4-1

Wtorek            5.10.2010  godz. 20:45    NSPJ-PZU      (12 kolejka) 5-2

Piątek             8.10.2010  godz. 19:30   Kalinowe-PZU (13 kolejka) 3-1

Poniedziałek:

Ruszcza - PZU 19:30 (2 kolejka) 19:30 3-3 (2-0)

Kalinowe - Arka (11 kolejka) 20:45 0-2

Środa:

NSPJ - MBP (11 kolejka) 19:30 4-0

Arka - PZU (7 kolejka) 20:45 3-3

Piątek

MBP - Kalinowe (12 kolejka) 19:30 0-3 (walkower)

Wzgórza - PZU (11kolejka) 20:45 0-3 (walkower)


 
  Stronę odwiedziło już 87192 odwiedzający (241422 wejścia) osób Copyright : Administratorzy www.ruszczalp.pl.tl  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*Drużyna Parafialna Ruszcza*